Zach Addy
Eric Millegan
Zach Addy Eric Millegan sündis Hackettstownis, New Jerseys ning kasvas üles Springfieldis, Oregonis. Millegan on osalenud teleseriaalides “Seaduse nimel” ja “100 Centre Street” (rež. Sydney Lumet). Millegani filmirollide hulka kuulub ka Ed Simone’i osa filmis “On_Line”, mis osales Berliini rahvusvahelisel filmifestivalil, Sundance’i festivalil ning Cinequesti filmifestivalil, kus teos sai parima jutustava filmi auhinna.
Millegan on osalenud New Yorgi teatri poolt Broadwayl lavale toodud etendustes “Jesus Christ Superstar”, “Hair” (kus mehel üks peaosadest) ning etenduses “Surmamõistetu” New Yorgis Lincolni keskuses. Samuti on ta osalenud mitmetes eriprojektides ning erinevate teoste esitlustel: “Kevadine ärkamine” (lav. Michael Mayer), “ Wayside Inn” (lav. Jason Moore), “Onu Broadway”, “Mask” (Richard Maltby Jr.) ja praegune Broadway hitt “Altaripoisid”.
Ta on mänginud ka erinevates kohalikes teatrites nagu Guthrie teater, Cincinnati Playhouse in the Park, Saint Louisi repertuaariteatris ja Paper Mill Playhouse’i lavastustes. Viimases mängis ta Haroldi osa Tom Jonesi ja Joseph Thalkeni auhinnatud muusikalis “Harold & Maude”.
Millegani karjäär on olnud kirju: ta on mänginud ka tantsivat jääkaru kuulsa raadiojaama jõulupidustustel Myrtle Beachis Floridas, kirjutanud spordifanaatikuna ka spordiveergu internetileheküljel OregonLive.com. Olnud mitmete Broadway ürituste õhtujuht ning laulnud ka enne Metsi pesapallimeeskonna tähtsat võistlust spordistaadionil Ameerika hümni. Millegan on Interlocheni Arts Camp’i tunnustatud vilistlane ning on lõpetanud Michigani Ülikooli Muusikaliteatri erialal.