Agent Seeley Booth
David Boreanaz
Agent Seeley Booth David Boreanaz polnud veel kaua näitlemisega tegelenud kui sai osa seriaalis “Vampiiritapja Buffy”. Tema rolliks oli vaikne ning salapärane Angel, hiljem sai Boreanaz ka samanimelise seriaali peategelaseks.
Boreanaz on pärit Philadelphiast, kus tema isa oli tuntud ilmaennustaja. Mees puutus televisiooniga kokku juba varajasest noorusest ning peale Ithaca Ülikooli lõpetamist otsustas ta Los Angeleses õnne proovida.
Algaja näitlejana elas Boreanaz vaese kunstniku elu, teenides raha autoparkijana, maalrina ja spordiklubi assistendina. Tema esimeseks läbimurdeks oli külalisroll “Tuvikestes”, kus ta mängis Kelly Bundy (Christina Applegate) mootorratturist poiss-sõpra.
Boreanaze hilisemate projektide hulka kuuluvad romantiline komöödia “I’m With Lucy”, kus tema filmipartneriteks olid Monica Potter, Henry Thomas ja Anthony La Paglia. Boreanaz on mänginud ka trilleris “Valentine”. Mees on samuti osalenud filmides “Aspen Extreme”, “Parimatest parimad 2” ja “The Crow: Wicked Prayer”. Boreanaz on mänginud ka indie-filmides nagu “Mr. Fix It”, “The Hard Easy” ning peaosa filmis “These Girls”.
Mehe teatrirollide hulka kuuluvad osad lavastustes “Kaabu täis vihma”, “The Italian-American Reconciliation”, “Fool for Love ” ja “Cowboy Mouth”.
Boreanaz on fanaatiline golfimängija ning talle meedlib reisida. Ta elab koos oma abikaasa, näitlejanna Jaime Bergmaniga ja nende poja, Jaden Rayne’iga Los Angeleses.