Dr. Jack Hodgins
TJ Thyne
Dr. Jack Hodgins TJ Thyne on algselt pärit Bostonist, ent tema perekond vahetas tihti elukohti. Juba noores eas mängis Thyne erinevate teatrite etendustes peaosi, mille hulka kuulus ka New Yorgi Mint teatrikompanii etendus “Van Gogh”.
Thyne’i on õppinud mitmete Ühendriikide ja Briti Kolumbia õppejõudude käe all. Ta on lõpetanud California Ülikooli teatrikooli, kus ta enne prooviesinemistega alustamist õppis neli aastat näitlemist.
Ei läinud kaua enne kui Thyne oli mänginud enam kui 45 külalisrollis erinevates teleseriaalides nagu “Sõbrad”, “Cold Case”, “Boston Legal”, “Nip/Tuck”, “CSI:NY”, “CSI: Kriminalistid”, “Huff” ning hiljuti ka seriaalides “O.C” ja “24”.
Thyne on mänginud ka filmis “Kuidas Grinch jõulud pihta pani” Stu Lou’d, kus tema partneriks oli Jim Carrey. Samuti on ta mänginud noort advokaati David Foili filmis “Erin Brockovich” (koos Julia Robertsiga), Geraldit, filmis “How High” koos Method Man’i ja Redmaniga ning on teinud väiksemaid rolle filmides “Parem hilja kui mitte kunagi”, “Mida naised tahavad” , “Edtv” ja “Kummitusmaailm”.