Angela Montenegro
Michaela Conlin
Angela Montenegro Michaela on üles kasvanud Allentownis, Pennsylvanias ning viibis esimest korda teatrilaval kui oli vaid 6 aastane. Sealtmaalt on Conlin osalenud ka mitmetes kohalike ning piirkondlike teatrite lavastustes.
Conlin kolis New Yorki, et õppida näitlemist ning asus õppima New Yorgi Ülikooli Tischi kaunite kunstide koolis. Kooli kõrvalt osales ta ka teatrikompanii Atlantic lavastuses ning tegi koostööd ka noorte dramaturgidega. Samuti on Conlin läbinud Wingi eksperimentaalteatri koolituse Amsterdamis.
Peale New Yorgi Ülikooli lõpetamist, valiti Conlin osalema tõsielusarja “The It Factor”, mis kajastas New Yorgi noorte näitlejahakatiste elu. Varsti peale sarja kolis Conlin Los Angelesse, kus sai osa haiglaseriaalis “MD-s”. Conlin mängis aatelist noort interni, kelle kaks vanemat arsti (William Fichtner ja John Hannah) oma tiiva alla võtavad. Seriaalile järgnes peaosa draamaseriaalis “D.A”, kus Conlini mängis ringkonnaprokuröri (Steven Weber) nutikat poliitilist nõustajat.
Lisaks teleseriaalidele on Conlin mänginud ka filmides “Garmento”, “Raske armastada”, kus tema partneriks oli Adrien Brody, “Avatud aken” koos Robin Tunneyga.